Navrhnite si
vlastný PVC banner

Zasaď strom

Za každú objednávku nad 400 Euro vysadíme 1 strom v Českej republike, report a certifikácia zaisťuje Česká poľnohospodárska univerzita. Lokalita výsadby rezervácie Voděradské bučiny.
S uvedenou objednávkou Vám na email zašleme certifikát o výsadbe. Pokiaľ chcete podporiť výsadbu stromov v Českej republike, tak neváhajte v poslednom kroku v objednávke nakúpiť počet stromov, ktoré chcete vysadiť. Na každý strom Vám príde certifikát s unikátnym kódom novo vysadeného stromu.

Na projekte ZASAĎ STROM spolupracujeme s Českou poľnohospodárskou univerzitou. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny. Podpor aj Tie nové stromčeky v Českej republike.
Životné prostredie nám nie je ľahostajné.

Podporte aj Vy výsadbu stromčekov v Českej republike a zakúpte stredoeurópsky strom s výsadbou vo Voděradských bučinách.

Na pestovanie sú určené tieto stromy:

JAVOR KLEN

Javor klen je kvitnúca rastlina z čeľade mydelníkovité. Je to veľký opadavý a širokolistý strom, tolerantný voči vetru a pobrežnému prostrediu. Je pôvodom zo Strednej Európy. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny.

10.00  bez DPH

BUK LESNÝ

Buk lesný je statný opadavý listnatý strom so štíhlym kmeňom a pravidelnou vajcovitou korunou, ktorý môže dorastať do výšky aj cez 40 metrov. Jeho prirodzený areál zahŕňa väčšinu Európy. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny.

10.00  bez DPH

DUB ZIMNÉ / LETNÉ

Dub letný, po slovensky tiež kremelák, je mohutný listnatý strom z čeľade bukovitých. Prirodzene sa vyskytuje v Európe. Dub zimný, česky zvaný tiež drnák, je listnatý strom z čeľade bukovitých. Spolu s dubom letným lesnícky najvýznamnejšia listnatá drevina v strednej Európe.

10.00  bez DPH

JEDLE BIELOKORÁ

Jedľa bielokorá je vysoký statný ihličnatý strom s kužeľovitou až valcovitou korunou, jediný stredoeurópsky zástupca rodu jedľa. V strednej Európe rastie v horských a podhorských lesoch. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny.

10.00  bez DPH